אודותינו

חברת קונטקסט שיווק הוקמה במטרה אחת והיא להביא לילדי ישראל משחקים וצעצועים ייחודיים, חדשים ובטוחים מכל רחבי העולם. מטרתנו העיקרית היא לבנות ולהעצים את יכולותיהם הקיימות של הילדים, להעשיר את רמת הידע והדימיון, לבנות ולטפח את יכולת היצירתיות שלהם והכי חשוב, להעניק להם את היכולת להתבטא ולהוציא מעצמם את הטוב ביותר, תוך מתן דגש על דרך חינוכית ומעשירה.

 

אנו בקונטקסט שיווק מחפשים ומאתרים עבור ילדנו את המשחקים והצעצועים הטובים והאיכותיים ביותר מכל רחבי העולם, מתוך שאיפה למצוא עבורם את הטוב ביותר, האיכותי ביותר והבטוח ביותר!

 

המשחקים אותם אנו מייביאים כבר מוטמעים בפרויקטים חינוכיים, בגני ילדים ובתי ספר בכל רחבי העולם ומהווים חלק מתוכנית הלמידה השנתית. המשחקים שלנו משמשים גם כפתרונות טיפוליים פופולאריים בקרב קלינאי תקשורת, מרפאים בעיסוק ופסיכולוגים ככלי אבחון וטיפול יעילים מאוד.

 

כל המוצרים אותם בחרנו לייבא לישראל עברו בדיקות מחמירות בארה"ב ובאירופה ובעלי תקנים מחמירים ביותר. אנו בודקים בקפידה כל מוצר ומוצר אותו אנו בוחרים לייבא, אך למרות זאת חשוב לנו מאוד שלקוחותינו יקראו וילמדו היטב את הוראות הבטיחות וההזהרות המופיעים על גבי המוצרים שלנו גם אם זה נראה לפעמים ללא צורך...

 

אנו בקונטקסט שיווק מעוניינים שתהנו מכל מוצר אותו תרכשו ושתקבלו תמורה מלאה לכספכם. לפני כל רכישה, אנא צפו במדיניות הביטול וההחזרות שלנו ובתקנון האתר כדי שתדעו שאנו עומדים לרשותכם תמיד בכל שאלה או בקשה.

 

 

אנו מקווים שנצליח לעמוד במטרה שלנו ושהילדים שלנו אכן יגלו עולמות חדשים באמצעות המשחקים שלנו. מידע נוסף תוכלו למצוא באתר וכמובן תמיד תוכלו ליצור קשר בדף צור קשר.

 

 

לרשותכם תמיד,

 

חברת קונטקסט שיווק

 

 

 

חברת קונטקסט שיווק הינה הבעלים של אתר סופרקידס והיבואן הרשמי והבלעדי של החברת Zolo Inc ,Bloco Toys Inc ו- Relevant Play Ltd בישראל.